Wyżywienie

Wyżywienie

Posiłki w żłobku LaliBam dostarczane są przez zaprzyjażnioną Resaturację specjalizującą się w przygotowywaniu posiłków dla dzieci zgodnie z sezonowością dostępnych najświeższych produktów, również dla dzieci z alergiami . Firma ta spełnia wszelkie wymogi sanepidu. Możecie mieć Państwo pewność, że dziecko otrzyma pyszny i prawidłowo zbilansowany posiłek.

Racjonalne żywienie jest szczególnie ważne w przypadku dzieci. Wpływa ono nie tylko na ich zdrowie, samopoczucie, odpowiedni wzrost i rozwój, ale także, właśnie od najmłodszych lat kształtujemy smaki i preferencje żywieniowe naszych pociech. Naszą propozycję dedykujemy dzieciom i rodzicom, którzy zwracają szczególną uwagę na jadłospis. Wierzymy w tak zwaną odpowiedzialność społeczną podmiotu świadczącego usługi cateringowe dla żłobków, przedszkoli i szkół. Zdrowe odżywianie dzieci to nie tylko pełnowartościowe, smaczne posiłki, ale także codzienny rozwój ich upodobań kulinarnych i różnorodność.

Rodzice dzieci, które nie korzystają z naszego cateringu, mogą dostarczyć posiłki samodzielnie. Powinny to być hermetycznie zamknięte słoiki z daniami obiadowymi, deserami typu gerber, mleko modyfikowane, kaszki.