Przedszkole

Przedszkole

Dwujęzyczne Przedszkole LaliBam wyszło na przeciw potrzebom rodziców, którzy widząc efekty pracy jaką włożyliśmy we wsparcie rozwoju ich pociech, zechcieli kontynuować w LaliBam ich edukację muzyczną w bezpiecznej i ciepłej atmosferze jednocześnie mając pewność, iż osiągnięte rezultaty nie zostaną zaprzepaszczone. LaliBam to miejsce wyjątkowe, gdzie dzieci zgodnie z cytatem "dzieciństwo to przygoda, a nie wyścig" mają kontrolę nad rytmem i tempem swojego dnia, a wszelkie aktywności są dla nich wielką przygodą w świecie dziecięcej dorosłości. Środowisko, w którym przebywają jest ciekawe i inspirujące, a jednocześnie ochrania je przed przestymulowaniem i nadmiarem bodźców. Stwarza też warunki i daje czas na chwilę refleksji i pobycia sam na sam ze sobą.

Jesteśmy miejscem innym niż wszystkie, bowiem psychologiczno-pedagogiczną wiedzę o rozwoju dziecka łączymy z naszym doświadczeniem i korzystamy ze wsparcia specjalistów: metodyka, psychologa, pianistki, harfistki, specjalistki wczesnego nauczania języka angielskiego oraz pedagoga specjalnego. Muzyka i język są ściśle ze sobą związane. Niektórzy mogą powiedzieć, że jedno jest formą drugiego. Dlatego też kontynuacja nauki w LaliBam nie oznacza rezygnacji z muzyki, gdyż to muzyka pozwala naszym maluchom rozwinąć skrzydła by zgłębiać tajniki obcego języka. Grupa przedszkolna to dwóch nauczycieli jeden polskojęzyczny, a drugi anglojęzyczny, dzięki czemu dzieci poprzez "zanurzenie" w języku angielskim w sposób naturalny, bez większego wysiłku i nudy uczą się drugiego języka. LaliBam to niezwykłe przedszkole to miejsce, gdzie czas zatrzymał się by zagościć w sercach dzieci na czas dłuższy niż chwilę, to wspaniała kadra i zapał do pracy z dziećmi poprzez wiele form artystyczno-muzycznych, z dbałością o rozwój językowy.

"Pewien człowiek zobaczył motyla usiłującego wydobyć się z kokonu. 
Wydawało mu się, że motyl czyni to zbyt wolno, zaczął więc delikatnie dmuchać. 
Ciepło powietrza przyspieszyło proces, wyłonił się jednak nie motyl, lecz jakiś stwór z poszarpanymi skrzydełkami. 
Nie można przyspieszyć procesu wzrostu - podsumował Mistrz - można go najwyżej przerwać. 
Pozwólmy zatem każdemu wzrastać zgodnie z jego własnym rytmem. Chodzi wszak o silne i piękne skrzydła"

(A. de Mello)

W ramach opieki w naszym przedszkolu, zapewniamy również każdemu dziecku bezpłatne, przesiewowe badanie logopedyczne oraz pisemną opinię neurologopedy z możliwością rozpoczęcia terapii na terenie Placówki.

Abonament obejmuje wszystkie zajęcia odbywające się w LaliBam min.: angielski - metodą imersji - 4 h/dzień - nauczyciel przypisany do grupy, zajęcia umuzykalniające metodą Colourstrings -1 x w tygodniu, logorytmikę - 1 x w tygodniu, taniec - 1 x w tygodniu, korektywę - 1 x w tygodniu, zajęcia bębniarskie - 1 x w miesiącu, aktywne słuchanie muzyki wg Batii Strauss, rytmika 2 x w tygodniu, ruch rozwijający Weroniki Sherborne, bajkoterapia, muzykoterapia, zajęcia "ja i książka”, zajęcia plastyczne, zajęcia z elementami sensoryki, teatrzyki, koncerty - 1 x w miesiącu, obserwację i pomoc psychologiczną.

Cennik
Opłata rekrutacyjna700 zł
Czesne/miesiąc (7.30 - 17.30)1990 zł (5% zniżki na rodzeństwo)
Czesne/miesiąc (7.30 - 14.30)1820 zł (5% zniżki na rodzeństwo)
Wyżywienia/dzień dietyw zależności od diety

Cena nie obejmuje:
1. Książki i ćwiczenia wymagane dla każdej grupy wiekowej (program polski i angielski)
2. Opieki po godzinie 17.30
3. Opłaty dodatkowe (bilety do teatru, kina itp)