Nasza kadra to wspaniali nauczyciele z doświadczeniem pedagogicznym, muzycznym i scenicznym. Ich cecha wspólna jest  kreatywność i świetne podejście do dzieci, jak również nieopisany zapał do zarażania miłością do muzyki.

mgr Ewa Gorzelak - Dyrektor

Ciocia Irina

Nazywam się Iryna. Pochodzę z Białorusi, ale mam polskie korzenia. Z wyksztalcenia jestem dyplomowanym nauczycielem języka francuskiego. Od wielu lat pracowałam w szkole i prowadziłam zajęcia indywidualne.

Swoje zdolności pedagogiczne rozwinęłam pracując w szkole średniej w Grodnie (Białoruś). Wykorzystue w praktyce duże technik motywacyjnych. Nie sprawia mi problemu prowadzenie zajęć dydaktycznych z najmłodszymi.

Nie raz miałam też okazję uczestniczyć w stażach nauczycielskich we Francji, co pozwoliło mi zdobyć niezbędne doświadczenie. Posiadam sertyfikat egzaminatora języka francuskiego na poziom A1-B2.

Pracuję również w szkole językowej jako lektor języka francuskiego i rosyjskiego. Nauczanie języków obcych wciąż jest moją pasją. Mimo wieloletniego doświadczenia stale szukam nowych sposobów skutecznego przekazywania wiedzy językowej. Mam sertyfikat nauczyciela najwyższej kategorii.

Jestem osobą odpowiedzialną, solidną, sumiennie wywiązującą się z powierzonych mi obowiązków. Z entuzjazmem podchodzę do nowych planów zajęć z dziećmi. Lubię pracę z najmłodszymi, która daje mi wiele radości. Jestem cierpliwa i potrafię przekazać innym posiadaną wiedzę.

Ciocia Aneta

Jestem absolwentką Wydziału Rewalidacji i Resocjalizacji Akademii Pedagogiki Specjalnej. Ukończyłam również Edukację Wczesnoszkolną z Reedukacją na Uniwersytecie Warszawskim, studia podyplomowe z Organizacji i Zarządzania Oświatą oraz Studium Socjoterapii i Pomocy Psychologiczno - Pedagogicznej. Od 12 lat pracuję, jako nauczyciel wychowania przedszkolnego w jednym z warszawskich przedszkoli. Jestem także lektorem języka angielskiego. W swoim życiu kieruję się maksymą Alberta Einsteina, że "życie jest jak jazda na rowerze, żeby utrzymać równowagę musisz poruszać się naprzód". Stawiam na rozwój i wzbogacanie kompetencji. Współpracuję z różnymi instytucjami i fundacjami m.in. Fundacją ABC XXI wieku i biorę udział w akcji Cała Polska Czyta Dzieciom

By jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby swoich wychowanków, rozwijam swój warsztat pracy na wielu kursach, warsztatach i szkoleniach, które wzbogacają moje zainteresowania i pomagają udoskonalać moją pracę. W pracy pedagogiczno- wychowawczej z uczniem i w kontakcie rodzic-nauczyciel stawiam na partnerstwo. Wszyscy wspólnie pracujemy dla dobra naszych wychowanków, dlatego bardzo ważne jest abyśmy mogli się porozumieć i wspólnie wypracować metody najlepsze dla naszych dzieci. Każde dziecko to autonomiczna osoba i tak też do niego podchodzę.

Jestem osobą kreatywną, otwartą i wrażliwą na potrzeby swoich wychowanków. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji, a ich rozwój i uśmiech jest najlepszą nagrodą.

Wioletta Relidzyńska

Jestem praktykiem, który pomaga rodzicom i dzieciom w każdym wieku, już od pierwszych miesięcy życia dziecka, a każda profesjonalna pomoc objęta jest tajemnicą zawodową. Prowadzę terapię indywidualną z dziećmi z ADHD, zaburzeniami zachowania, autyzmem, zespołem Aspergera, zaburzeniami lękowymi. Zajmuję się diagnozą i badaniami psychologicznymi w tym: badanie inteligencji IQ, diagnoza uzdolnień i zainteresowań dziecka, diagnoza rozwoju psychicznego dziecka, diagnoza zaburzeń lękowych, badanie postaw rodzicielskich.

Obecnie prowadzę autorskie warsztaty z asertywności i rozwoju umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży w Ognisku Pracy Pozaszkolnej Żoliborz. Współpracuję z Poradnią Zdrowia Psychicznego przy ul. Kochowskiego 4 w Warszawie. Uczestniczę w procesie diagnostycznym dziecka i rodziny, prowadzę obserwację dziecka oraz zajęcia terapeutyczne mające na celu wspomaganie rozwoju dziecka. Pomagam rodzicom w rozwiązywaniu trudności wychowawczych.

W pracy psychologicznej z małym pacjentem moim priorytetem jest zbudowanie relacji opartej na wzajemnym szacunku, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i akceptacji dziecka. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i warsztatach dla profesjonalistów. Prywatnie mama siedmioletniego Tymona.

Asia Czarkowska-Piękos

Wokalistka (ZPSM im. F. Chopina w Warszawie), logopeda (Uniwersytet Warszawski) i certyfikowany członek Polskiego Towarzystwa E. E. Gordona. Pracuje z dziećmi od 4 lat, prowadząc zajęcia gordonowskie, rytmikę, logorytmikę, a także ucząc śpiewu i gry na fortepianie. Jej muzykalność i świetne podejście do maluchów sprawiają, że te chętniej odkrywają świat muzyki, rozwijając swoją wyobraźnię i zdolności muzyczne. Dba również o prawidłowy rozwój mowy dzieci. Śpiewa w zespole Singin' Birds, a prywatnie, oprócz muzykowania, uwielbia eksperymentować w kuchni i promować zdrowy styl życia.

Aneta Cieplicka

Jestem logopedą ze specjalizacją neurologopeda kliniczny, filologiem polskim i niemieckim.  Moja firma - Centrum Pięknej Mowy ma na celu przede wszystkim współpracę specjalistów w dziedzinie logopedii oraz neurologopedii z warszawskimi przedszkolami/ żłobkami. Od trzech lat współpracuję z Polsko-Niemiecką Szkołą Spotkań i Dialogu im Willego Brandta w Warszawie. Pod moją opieką są dzieci dwu- ,trzy-, a nawet czterojęzyczne zarówno w szkole podstawowej, jak i w przedszkolu. Od tego roku prowadzę także współpracę z Klubem Malucha Niebieski Kotek oraz Anteczek.

Wiedzę neurologopedyczną wykorzystuję przede wszystkim w placówkach medycznych, w których prowadzę konsultację wraz z terapią. Wiedza ta pozwala także szerzej patrzeć na problemy związane z mową i komunikacją dzieci przedszkolnych, a także daje możliwość prowadzenia terapii dzieci z problemami neurologicznymi (nawet niewielkimi).

Ciocia Irina