Nasza kadra to wspaniali nauczyciele z doświadczeniem pedagogicznym, muzycznym i scenicznym. Ich cecha wspólna jest  kreatywność i świetne podejście do dzieci, jak również nieopisany zapał do zarażania miłością do muzyki.

Ciocia Iza

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 0-5 lat. W żłobku Lalibam pracuję od września 2022 r. Posiadam certyfikat opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Ponadto wciąż poszerzam swoją wiedzę i rozwijam swoje kompetencje poprzez kursy, webinary i lektury o tematyce psychologii dziecięcej, aby być dla dzieci i ich rodziców jak najlepszym wsparciem. Jestem kreatywną osobą, co wykorzystuję w codziennej pracy organizując ciekawe zajęcia, w szczególności zabawy plastyczne. Wyróżniam się pogodą ducha i łagodnym usposobieniem. Staram się podążać za indywidualnymi potrzebami dzieci i dawać im poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia i czułości. Z radością obserwuję postępy w rozwoju dzieci i towarzyszę im w codziennych wyzwaniach.

pracownicy lalibam-3

Ciocia Ilona

Pracuję z dziećmi już od blisko pięciu lat. Dotychczas były to dzieci w wieku przedszkolnym, a w kwietniu dołączyłam do kadry Lalibam, gdzie mam realną możliwość wspierania rozwoju maluszków w żłobku. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia m.in. z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka czy zaburzeń integracji sensorycznej. Posiadam certyfikat opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym oraz opiekuna medycznego. Obecnie studiuję na kierunku logopedia z audiologią. Jestem osobą pogodną i życzliwą. W swojej pracy zawsze staram się wczuć w potrzeby najmłodszych oraz podążać za dzieckiem.

mgr Ewa Gorzelak - Dyrektor

Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej, a swe zawodowe pasje już od 1987 roku realizuję w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Ukończyłam podyplomowe studia pedagogiczne, międzynarodowe warsztaty IB w Warszawie i Monachium, kilkanaście kursów doszkalających. W latach 1987-2006 prowadziłam domowe przedszkole w swym przestronnym mieszkaniu na Ursynowie. Współtworzyłam kolejno 3 różne placówki przedszkolne w tym Przedszkole Międzynarodowe na Mokotowie. W 2010 jako dyrektor i nauczyciel najstarszej grupy, rozpoczęłam pracę w przedszkolu "Mały Olimpijczyk".

Moje osobiste pasje to podróże. W tym roku zorganizowałam rodzinną wyprawę na Tajwan oraz górskie wędrówki - w sierpniu tego roku mężem i wnukami zdobyliśmy Przełęcz Szpiglasową, Zawrat, masyw Czerwonych Wierchów, Ornak. Pasje osobiste wykorzystuję w pracy z dziećmi, z każdej podróży przywożę mnóstwo materiału przyrodniczego wykorzystywanego na kreatywnych zajęciach plastycznych. Lubię przygotowywać dla dzieci ciekawe gry matematyczne i planować interesujące wycieczki. Staram się wspomagać nauczycieli , tak by każdy dzień organizowany przez nich w przedszkolu był fascynującą przygodą dla dzieci, ich rodziców i kadry pedagogicznej.

Kasia - Psycholog

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, specjalizacja psychologia kliniczna, szkolenie zaawansowane Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz studia podyplomowe Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej. Jestem terapeutką Play Therapy, Praktykiem metody Kids’ Skills, certyfikowanym trenerem TUS I-szego i II-giego stopnia, Trenerem Umiejętności Psychospołecznych, certyfikowanym konsultantem kryzysowym oraz Edukatorką Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy w poradniach, placówkach edukacyjnych, Centrum Zdrowia Psychicznego oraz gabinetach prywatnych.

Od wielu lat pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami wspierając ich w różnych wyzwaniach życia codziennego. W pracy ważne jest dla mnie stworzenie relacji opartej na szacunku i zrozumieniu. Do każdego problemu podchodzę indywidualnie, z dużą uważnością na potrzeby drugiego człowieka. Poszukiwanie optymalnych rozwiązań to cel, do którego zmierzam.

Prywatnie jestem mamą 8-letniej Antosi i 6-letniej Marianki.

Ciocia Asia

Wokalistka (ZPSM im. F. Chopina w Warszawie), logopeda (Uniwersytet Warszawski) i certyfikowany członek Polskiego Towarzystwa E. E. Gordona. Pracuje z dziećmi od 4 lat, prowadząc zajęcia gordonowskie, rytmikę, logorytmikę, a także ucząc śpiewu i gry na fortepianie. Jej muzykalność i świetne podejście do maluchów sprawiają, że te chętniej odkrywają świat muzyki, rozwijając swoją wyobraźnię i zdolności muzyczne. Dba również o prawidłowy rozwój mowy dzieci. Śpiewa w zespole Singin' Birds, a prywatnie, oprócz muzykowania, uwielbia eksperymentować w kuchni i promować zdrowy styl życia.

Aneta - Logopeda

Jestem logopedą ze specjalizacją neurologopeda kliniczny, filologiem polskim i niemieckim.  Moja firma - Centrum Pięknej Mowy ma na celu przede wszystkim współpracę specjalistów w dziedzinie logopedii oraz neurologopedii z warszawskimi przedszkolami/ żłobkami. Od trzech lat współpracuję z Polsko-Niemiecką Szkołą Spotkań i Dialogu im Willego Brandta w Warszawie. Pod moją opieką są dzieci dwu- ,trzy-, a nawet czterojęzyczne zarówno w szkole podstawowej, jak i w przedszkolu. Od tego roku prowadzę także współpracę z Klubem Malucha Niebieski Kotek oraz Anteczek.

Wiedzę neurologopedyczną wykorzystuję przede wszystkim w placówkach medycznych, w których prowadzę konsultację wraz z terapią. Wiedza ta pozwala także szerzej patrzeć na problemy związane z mową i komunikacją dzieci przedszkolnych, a także daje możliwość prowadzenia terapii dzieci z problemami neurologicznymi (nawet niewielkimi).