Pierwsze kroki w muzyce

Podstawowym celem zajęć Pierwsze Kroki jest przygotowanie do nauki gry na instrumencie bądź lekcji śpiewu poprzez naukę rytmu i wykształcenie słuchu wewnętrznego. W czasie zajęć dzieci uczą się śpiewać piosenki z książeczek Colourstrings - proste utwory i proste teksty. Każda piosenka to nauka nowych interwałów muzycznych, z którymi oswajają się dzieci. Dzieci uczą się czytać zapis rytmiczny, który jest wprowadzeniem do zapisu nutowego. Dzieci grają na instrumentach perkusyjnych. Gościmy też muzyków, którzy opowiadają nam o swoich instrumentach. Na zajęciach dużo śpiewamy do dzieci a dzieci nam odśpiewują. Robimy też rytmiczne zabawy ruchowe oraz uczymy się słuchać muzyki. Wszystko to dzieje się w formie zabawy.

Szkoła Muzyczna Barwy Muzyki jest miejscem gdzie dzieci mogą uczyć się prawdziwej miłości do muzyki słuchanej, śpiewanej i granej. W trzech lokalizacjach w Warszawie szkoła prowadzi zajęcia umuzykalniające i naukę gry na instrumentach, a także zajęcia grupowe dla najmłodszych. Oferujemy naukę gry na fortepianie/pianinie, skrzypcach, gitarze, wiolonczeli i flecie poprzecznym oraz lekcje śpiewu. Nasi nauczyciele pracują znaną w Wielkiej Brytanii i Skandynawii metodą Colourstrings i wspierają się nowoczesnym podejściem do pracy z dzieckiem. Wypożyczamy instrumenty.

Naszym celem jest pomaganie dzieciom w cieszeniu się muzyką. Uczymy przez zabawę. Bawimy się muzyką, ale grać uczymy na serio. Pomagamy dzieciom osiągnąć sukces nie tylko muzyczny. Uczymy wrażliwości, systematyczności, solidności i skupienia. Nasze zajęcia umuzykalniające tworzą poczucie pracy w grupie i wspierają indywidualną pracę z dzieckiem. Nie nastawiamy się na kreowanie mistrzów. Nasze dzieci pozostają dziećmi, ale jako dorośli, będą sprawnymi muzykami i światłymi melomanami.

Kiedy: sobota
godz. 10:00 (3-4 lata)
godz. 11:00 (5-6 lata)
Koszt: wejście jednorazowe: - 30 zł
Liczba miejsc: ograniczona
Co zabrać: wygodny strój, obuwie na zmianę (można zostać w skarpetkach)
Miejsce: ul Kossaka 12
Rezerwacja: Obowiązują zapisy: info@barwymuzyki.pl

LaliBamowe Urodzinki dla Ciebie i całej Rodzinki

I - urodziny prowadzone przez animatora w oparciu o jeden z wielu scenariuszy dziecięcych kinderbali lub zgodnie z marzeniami dziecka.
do 14 dzieci 2 h - 700 zł
do 10 dzieci 2 h - 550 zł
II - Urodziny z teatrzykiem kukiełkowym
do 14 dzieci 2 h - 1000 zł
III - Urodziny Hakuna Matata - niezapomniane urodziny w rytmie afrykańskich bębnów.
Program animacji obejmuje: mini warsztat nauki gry na bębnie, zabawy rytmiczne, tańce integracyjne oraz wspólny śpiew dla małego solenizanta.
do 12 dzieci 2 h - 750 zł
Dodatkowo proponujemy catering.
Rezerwacja: +48 514-827-730, +48 514-827-731

LaliBamowe wieczory dla Mamy i Taty

LaliBamowe wieczory dla Mamy i Taty - drodzy rodzice, jeśli chcecie spędzić czas ze sobą, spotkać się ze znajomymi, przyjaciółmi lub macie inne plany na wieczór - zapraszamy do LaliBam. W piątki i soboty zapewniamy waszym pociechom opiekę i zabawę w godzinach wieczornych pod okiem wykwalifikowanej i profesjonalnej opiekunki.
Kiedy: piątek - sobota 18.00 - 23.00
Koszt: 125 zł
Liczba miejsc: ograniczona
Rezerwacja: +48 514-827-730, +48 514-827-731

Kolorowe Sny z LaliBam

Kolorowe Sny z LaliBam - drodzy rodzice, jeśli potrzebujecie dłuższej opieki nad dzieckiem zapraszamy do nas. Każdemu maluszkowi zapewnimy bezpieczną i spokojną noc. Wykwalifikowana opiekunka zaopiekuje się troskliwie maluchem, by po kolacji i bajeczce na dobranoc mógł spokojnie zasnąć przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki. W przypadku nocnych marków przewidziane są wyciszające zabawy, by sen powoli zawitał sam.
Kiedy: 18.00 - 7.00 w ustalonym terminie
Koszt: 320 zł
Rezerwacja: +48 514-827-730, +48 514-827-731